Poznaj możliwości PlusIT

Oferujemy pakiety dopasowane do potrzeb różnych klientów

Integracja z dystrybutorami

Wiemy jak uciążliwy jest proces pobierania listy produktów od dystrybutorów i jak dużo czasu należy poświęcić by przygotować jednolitą ofertę. PlusIT integruje się z  dystrybutorami takimi jak: AB, ABCData, Action, Incom i automatycznie łączy pozycje w Twojej ofercie.

Integracja z Subiekt GT Sfera

Twoja firma używa Subiekt GT Sfera? Funkcjonalność PlusIT pozwala w łatwy sposób importować listę produktów, faktur i kontrahentów, a także eksportować zamówienia.

Obsługa zamówień

Wszystkie zamówienia w jednym miejscu. Zarządzaj zamówieniami ze wszystkich kanałów sprzedaży jakie posiadasz, zmieniaj ich stany i bądź nie bieżąco. Zamówienia mogą być zintegrowane między innymi z Twoim sklepem i Allegro.

Łatwe fakturowanie

PlusIT oferuje możliwość automatycznego generowania faktur dla zamówień, ponadto jest w pełni zintegrowany z Subiektem GT Sfera skąd faktury mogą zostać zaimportowane.

Zarządzanie wysyłką

Generowanie listów przewozowych, pełna integracja z UPS to tylko niektóre możliwości jakie oferuje PlusIT w zakresie zarządzania wysyłką. Ergonomiczny i funkcjonalny interfejs pozwalają na szybkie i efektywne obsłużenie procesu wysyłania zamówień Twoich klientów.

Aukcje

W prosty sposób z poziomu panelu zarządzania produktami można wystawiać aukcje i nimi zarządzać. Plus IT pozwala na publikowanie aukcji na Allegro.

Raporty i analizy

Kontroluj swoją sprzedaż za pomocą raportów i analiz. dowiedz się jak zamawiają Twoi klienci, jaka jest średnia wartość zamówień w poszczególnych miesiącach, które kanały sprzedaży przynoszą lepszy zysk w określonym czasie. Przeprowadź analizę wartości sprzedaży i ilości zamówień.

Sprawdź PlusIT za darmo!

To nic nie kosztuje, w każdej chwili możesz zrezygnować.
Dostęp darmowy trwa 30 dni.

regulamin
×